Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nagyon heges az arcom....

Ha nagyon heges az arcom. Akkor a citromlé+joghurt jó rá vagy inkább az almalé+joghurt?

Figyelt kérdés
am ha nem nyomom ki a pattanásokat a hegek egy idő után maguktól eltűnnek?
2013. ápr. 9. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

vagy egyik se.

Nem tudom mitől segítene az almalé, vagy a citromlé, de ha gondolod próbáld ki.

Nekem minden heg max 2napig tart, szóval passz.

De szerintem ez baromság!

2013. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A citromlé halványítja a pigmentfoltokat és az elszíneződéseket, szóval az jó lenne rá. Egy picit utánnanéztem, ezek jók még rá:

szantálfa, rózsavíz, olívaolaj, uborka, jégkockát rákenegetni, teafa olaj, aloa vera.

2013. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon heges, akkor lehet, hogy csak a gyógyszertárban kapható, sebkezelő készítmények segítenek. Jelen pillanatban én is ilyen használok (Curiosa), de lehet áttérek az alternatív gyógykezelésre is.
2013. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Alma, citrom, ananász, narancs, szőlő... és a többi hasonló mind jó a célra, mivel gyümölcssavat tartalmaznak, hámlasztó hatásúak, bármelyiket használhatod, turmixolj le egy darabot és joghurttal keverd, majd kend fel 10 percre.
2013. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomkodnád, nem lennél heges. De hagyd az otthoni "kezelést", menj inkább kozmetikushoz, mielőtt további károkat okozol valamivel.
2013. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül azért heges valaki arca, mert nyomkodja. Nagyon pattanásos arc esetén előfordul olyan hegesedés, amit csak gyógyszerrel lehet eltüntetni, illetve megelőzni, azon krém már nem nagyon segít.

Kérdező, inkább keress fel egy bőrgyógyászt. A pakolás, amit írtál, nem segít semmit!

2013. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és maguktól nem gyógyulnak be a hegek?
2013. ápr. 10. 14:54
 8/11 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy tudna begyógyulni egy heg?
2013. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már hogy ne segítene a pakolás?? Hámlasztás kell a hegekre, a gyümölcssav pont azt teszi, jobb fajta kencékben is az van, csak az jóval drágábban.
2013. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!