Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti ha suliba mentek,...

Lányok, ti ha suliba mentek, milyen hajat szoktatok magatoknak csinálni?

Figyelt kérdés

Ha van ilyen extra (fonás,konty,stb.) akkor azt írjátok és azt is légyszíves, hogy hogyan! köszi :)

14/l


2013. ápr. 9. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Eddig mindig csak kivasaltam, de most nyirattam fel, szóval kicsit több törődést igényel, mivel telifrufrum van, szóval befújom hővédővel, lakkal, majd hajvasalóval próbálom a választék helyes oldalára terelgetni :D
2013. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiengedve hordom, és csak fésülködni szoktam. :D
2013. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egybe vagy kettőbe fonom. Néha ki is engedem, de nagyon ritkán, mert elég sok és zavarna napközben (mindenbe belelóg stb., mert sok és hosszú).
2013. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiengedem, vagy néha copf:)
2013. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem reggel nincs sok időm, úgyhogy bedobok egy hajráfot, hajgumit, hajékszert, vagy megcsinálom kontyba, néha persze eltérek, de komolyabb manőverekre ritkán van időm. A hajráfokban, meg ilyen kiegészítőkben az a jó, hogy ha sok van akkor mindig változatos és nem lesz unalmas a frizurám :D

17/L

2013. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindig kiengedem, és mivel megnőtt a frufrum és nem szeretném visszavágatni, a frufrumat összesodrom, és egy hajtűvel az egyik oldalamra tűzöm :)
2013. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megfésülöm és kész, kiengedve hordom mindig.
2013. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Általában kivasalom és kiengedve hordom. Néha teszek bele hajráfot, ha már zavar a frufrum:) Bár most olyan fázisban van, hogy már nem lóg folyton a szemembe.

Van, hogy befonom, francia copfba, és szeretném megtanulni a halszálkafonást. Illetve tudom, de csak másnak elkészíteni, magamnak nem.

Előfordul, hogy nem vasalom ki hajmosás után, ilyenkor olyan göndör-hullámos. Sokaknak tetszik, nekem kezelhetetlen és másnapra elfekszem.

Gyakran hordom kontyban a hajam, semmi extra, sima balerinakonty. Főleg, ha nem volt időm hajat mosni, ezzel jól lehet leplezni:)

2013. ápr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Néha meg se fésülöm.
2013. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!