Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös és barna hajjal kapcs....

Vörös és barna hajjal kapcs. Kérdés. Milyen lesz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogyha egy festett sötétbarna hajra ráfestenék egy világosvöröset (mondjuk loreal 743-asat), valamint egy természetes barna hajra festeném ugyanezt a színt,akkor milyen színeket kapnék? mennyire fog be egy ilyen vörös festett sötétbarna és természetes középbarna hajat? Marad barna,és napfényben vöröses fénye lesz,vagy rendesen befogja?


[link]


ilyen a barna

[link]


ilyen a világosvörös


köszönöm :)


2013. ápr. 5. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Festett sötétbarna: nekem nem fogta be csak a tövénél, itt-ott foltos lett. előtte le kell szívni a hajad hogy szép legyen.


Természetes/középbarna: első festét: palette mahagóni hajszínező.... vörös lett:) és nem csak ha rásütött a napfény. intenzíven, pedig ez még a vörsesbarna hajfesték volt.

2013. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi :)


én pont hogy azt szeretném,hogy ne legyen vöörös,csak ha rásüt a napfény. :)

2013. ápr. 5. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha festett a hajad nem fogja befogni.... csak a tövét... és max foltokban... ezért írtam hogy szívasd le előtte:) Ez a szín inkább répavörös, szerintem egy sötétebb árnyalattal kellene próbálkoznod.
2013. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Erre irányult a kérdésem, hogy mennyire ütne el a töve meg a barnára festett vörös, mert átmenetet szeretnék,csak nem fejtettem ki bővebben.


Én nekem ez a vörös tettszik. :) volt már ilyen a hajam.

2013. ápr. 5. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Jójó csak azt írtad hogy azt szeretnéd hogy akkor legyen olyan ha rásüt a fény.

Na de ha ezt az árnyalatot szeretnéd:

Szőkítő majd festés. Először szinte biztos hogy helyenként nem lesz egyszínű de a 2.-3. festésnél már jó lesz:)

2013. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezzel az árnyalatú festékkel szeretném befesteni a hajam,és azt szeretném,ha megmaradna barná,csak mikor rásüt a napfény,vörösesen csilogjon.

Azért így tettem fel a kérdést,mert akkor lesz befestve,mikor már kellő képpen le lesz nőve a töve (a természetes középbarnámra)és arra voltam kíváncsi,ha az egész fejemet bekenem ezzel a vörössel,mekkora lesz az eltérés ott ahol a festett barnára kentem rá,és ott,ahol a természetes barnára.

lehet hogy először is igy kellett volna leirnom :)

2013. ápr. 6. 01:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy eltérés lesz a természetes hajszínedet szinte teljsen befogja, nembiztos hogy pont olyan árnyalatúra de egy színűre... a festettől nagyon el fog ütni:/
2013. ápr. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :/ pont ettől féltem
2013. ápr. 6. 08:06
 9/9 anonim válasza:
de ahol veszel hajfestéket pl: kellékesnél, ott tudnak ajánlani olyat ami befogjaa!
2015. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!