Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan, hogy egy lánynak...

Van olyan, hogy egy lánynak nem áll jól a hosszú haj?

Figyelt kérdés

A családunkban ritka a hosszú haj, anyám sem növesztette meg soha. Nekem is rövid volt, ráadásul frufruval(3 évvel ezelőtt), képzelhetitek hogy festett a kerek arcommal. -.-" Még kerekebb lett... XD

Megelégeltem. Most már nincs frufrum, és sokkal szebb lettem így, na meg növesztem a hajam, már egész hosszú. :) Anyám azonban azt mondta tegnap, hogy "azt nézem, neked sokkal jobban áll a rövid haj."


Igen? Komolyan létezhet ez, hogy egy kerekebb arcú lánynak jobban áll a rövid haj? Mert szerintem nem, és a tükör, és a fényképek is azt mutatják, hogy nekem van igazam...


2013. ápr. 3. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nem nagyon tudok véleményt mondani, de, létezhet olyan, hogy jobban áll a rövid haj, bár ha valóban olyan kerek az arcod, mint amennyire elmondtad, akkor valószínű a hosszú a jobb. De elsősorban saját magadra hallgasd, a te hajad, a te döntésed!:)
2013. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tóth Gabinak a hosszú haj katasztrófa.
2013. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Halle Berrynek, meg Lauren Cohannak szerintem jobban áll a rövid :D
2013. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!