Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj mellett használha...

Ricinus olaj mellett használhatok hajvasalót?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig vasaltam a hajamat..és sajnos nagyon eltört szinte az egész. Viszont ha nem vasalom akkor meg nagyon göndör az és szabályosan látszik mennyire is van tulajdon képen eltörve ( égve )..Az égett, törött részt levágattam amennyire csak tudtam. És elkezdtem használni a ricinus olajat. Akkor az olaj használata mellett használhatom a hajvaslót? Vagy inkább nem ajánlott? Még rosszabb lesz a hajam? Vagy fog-e nőni közbe ha vasalom is ..?!

2013. ápr. 3. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

A ricinus nem sokat ér, mert sok samponozással kell kimosni ami rengeteget árt a hajnak, inkább használj egy rendes hajpakolást, többet érsz vele.

Ha vasalod akkor továbbra is törni fog, ezen semmi nem segít. Inkább találj ki valami más frizurát, fond be vagy valami hogy hullámos legyen, de ne vasald.

2013. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem sokszor kell, elég kétszer és simán kijön , vagyis nekem egyből kijön. De köszönöm szépen :) ( nem hosszu most annyira a hajam, hogy belehessen fonni )
2013. ápr. 3. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem ér többet, mint a hajvasaló elhagyása, ezt tapasztalatból mondom:) Én is próbáltam mindenféle csaodatévő hajnövesztő praktikát, de igazából egyik sem használt. Festetem a hajam, tehát a lenövés mindig látszik, mégse láttam hosszabbnak a hajamat... Amennyit nőtt, annyi le is tört az aljából a vasalás miatt... Amióta nem vasalom (elkezdtem dolgozni, és nem vagyok hajlandó negyedórával korábban kelni a hajam miatt), szemmel látható a változás:)
2013. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A hajvasalás a leg károsabb dolog...

A szárítás ahhoz képest semmi.

Gyakorlatilag ha abba hagyod,és el tellik egy kis idő,magától gyógyulni kezd.

2013. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És körülbelül mikor fogom látni a változást ?:(
2013. ápr. 3. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Pár hét-hónap,ez már azon múlik,mennyire élsz egészségesen...
2013. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat szerintem egészségesen élek ..:d:))
2013. ápr. 3. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
vagj belole picit kend be szilikon olajjal, ricinus azt csak a vegekre, regeneralja, egyebkent ajanlom a brasil cacau hajkiegyenesitest ettol szep sima hajad lesz, puha, kezelheto csak 10.000-15.000 korul mozog. par honapig nem kell vasalni se es igy legalabb tud pihenni a hajad is.
2013. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 laura 7 válasza:
Én is vasalom a hajam és nekem is nagyon törik és göndör is! De mióta használom a ricinus olajat, azóta sokat regenerálódott a hajam még hajvasalás közben is!Persze nem azt jelenti hogy vasald a hajad.De viszont a hajvasalásról le kell szoknunk! :) ( én még sörélesztő tablettát is szedek amitől nagyon szép lett a hajam meg a bőröm is!)
2013. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!