Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a ricinusolajról?

Mit gondoltok a ricinusolajról?

Figyelt kérdés

Akik használták, azonkak mennyire vált be a ricinusolaj? Tényleg elősegíti a haj növekedését? És ha igen, akkor mennyivel nőtt gyorsabban a hajatok?

Bocs a sok kérdés miatt :)



2013. ápr. 1. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézz utána 1000. kérdés ... ott is írnak minden ilyen hülye kérdésben

nézzetek már utánna

2013. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok a ricinusolajról?"

Azt gondolom róla, hogy csak én 20x 30x válaszoltam már erre a kérdésre, nem értem miért kell mindennap feltenni? Tényleg nem bunkóságból írom, de beírod a keresőbe és minden kérdésedre, ami felmerült - és, ami nem - találsz választ.

2013. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én se bunkóságból írtam csak ez olyan kérdés amiből van vagy 200db
2013. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Sztm is igazuk van az elöttem szólóknak!

De én azért válaszolok is a kérdèsedre!

Nekem bevált. Már a 3. pakolás után 2 cm-rel hosszabb lett a hajam. Egészségesebb, és élettel telibb lett. :)

Én csak ajánlani tudom! :)

2013. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Jajj ne már, annyira izgi erre a kérdésre minden nap 3szor válaszolni, mert kábé annyiszor teszik fel minimum.

De legalább még egyszer leírhatom, hogy ez egy hashajtó, nyilván ezt eddig is tudta mindenki. A hajnövesztő hatása pedig egy tévhit, ezt pedig bármelyik hozzáértő orvos is elmondja ha rákérdezel. Azt is hogy olajjal ne kenjed a hajtöveidet mert ki fog hullani. Ne a netes kamuknak higgy, hanem olyat kérdezz aki tényleg ért hozzá mert ez a szakterülete mondjuk. Azzal többre mész.

2013. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem segíti a haj növekedését,viszont erősödik tőle a hajad és fényesebb lesz. nekem pl. hullott tőle a hajam,de csak azért mert a hajhagymáimat eltömítette...így a hajat végére kend!
2013. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem vált be, sőt elkezdett hullani a hajam...
2013. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én még csak most kezdtem el használni, de azoknak akiknek festve van a haja nem ajánlom én eddig még csak kétszer használtam de már most kifakította a hajam színét.
2013. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mindenkinek más és más a haja, nekem sokat segített. Alap gyorsan zsírosodó hajam van, és mikor elkezdtem használni a vállam alá ért (2 hónapja). Olvastam, hogy majd ettől jobban fog zsírosodni etc, de nekem nem így lett. Sokkal dúsabb, élettel telibb lett a hajam és a hajmosást is 3,4 néha 5 napig is el tudtam húzni ami nagy szó. A hajam növekedését is segítette szerintem, mert mint írtam két hónapja váll alattig érő volt, most pedig már a hátam közepéig ér, olyan 6 centit nőtt a 2 hónap alatt. :)

Remélem tudtam segíteni!

14/L

2013. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!