Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gél lakk otthonra: megéri...

Gél lakk otthonra: megéri beruházni rá? Használja valaki?

Figyelt kérdés

A kellékesben természetesen azt mondják, hogy megéri, nagyon egyszerű megtanulni a használatát. :)

Nem is olyan drága egy kezdőkészlet, és később a végtelenségig lehet bővíteni a színeket, csillámporokat, meg minden bigyót, amit díszítésre lehet használni.


Eddig műkörmöm volt, de most (elsősorban anyagi okokból) leszedettem. A körmöm még mindig vékony, és nem szeretném újra tönkrevágni.

A gél lakk mennyire károsít? Tényleg le lehet oldani otthon, egyszerűen?

Ha megunom, vagy pihentetni akarom a körmöm, akkor olyan lesz a leoldása után, mint régen?

Tudom, hogy kicsit fel kell bolyhozni a körmöt, de nem szabad bőrig ledörgölni, meg hasonlók.


Röviden: gyakorló felhasználók tapasztalataira lennék kíváncsi. Elég drága mulatság ahhoz, hogy két használat után a kukában landoljon. :(



2013. ápr. 1. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem nem éri meg, ha nem értesz hozzá. Másrészt se a géllakk, se a műköröm nem károsítja a körmöt, csak a műkörmös. Leoldani kb. egyiket sem lehet, csak a shellac-ot, ami nem a legolcsóbb árkategóra. Egyébként meg, ha nincs pénzed műkörömre, honnan lenne egy komplett készletre??
2013. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon megéri beruházni egy ilyenre. :) nekem ugyan nincsen, de barátnőmnek van és rajtam szokott kísérletezni. teszem hozzá nem profi műkörmös ő sem. :) nagyon egyszerű a használata és elég sokáig tart. az eltávolítása is egyszerű. csak be kell csavarnod az ujjaidat egy kis pamacsba,ami acetonnal van átáztatva. néhány perc alatt leszedhető. szóval én csak ajánlani tudom. :)
2013. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
A műköröm,és a géllakk előkészítése ugyan az,egyik sem károsítja jobban a körmöt a másiknál.Ha be akarsz ruházni,keress inkább használtat a neten.Tele van a vatera alig használt készletekkel,mert nagyon sokan úgy gondolták pofonegyszerű,aztán rájöttek,hogy mégsem.Persze meg lehet tanulni,hiszen a profik is elkezdték valahol,de nem feltétlenül van szükséged pl. új lámpára,tökéletes a használt is,eszközök pláne nem tudnak tönkremenni,és kísérletezésre jó az olyan előkészítő folyadék,és zselé is,amit már valaki kipróbál előtte,és kevés hiányzik belőle.
2013. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, eltartott egy darabig amíg megtanultam, de most már szépen megy, barátoknak és családnak is én csinálom a körmét...:)

Nem egy olcsó mulatság, nekem Crystal Nails lakkjaim vannak, de nagyon tartós.

2013. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek hozzá,de azért ügyeljetek otthoni géllakozás esetén arra is,hogy ne gombásodjon be alatta a körmötök :)
2013. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 skyton válasza:
100%
Szerintem megéri. Én profinails-es cuccokat használok, és meg kell mondanom nagyon jó. Van belőle úgynevezett 3in1, ennél csak 2 réteg szín kell (se base, se coat) és fixálni sem kell. Leoldani is egyszerű. Ahogy előttem is leírták. Az előkészítés fontos, nehogy gombás legyen a körmöd.
2013. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!