Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajam van és amikor...

Hullámos hajam van és amikor párás kint az idő, nagyon szépen beloknisodik. Mivel tudnám ezt a hatást elérni az időtől függetlenül?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is begöndörödik ha esős v párás időben megyek ki,

de én gyakran vasalom.

Általában lakkot szoktam rá rakni és sapkát veszek fel, meg nem rakom ki a hajam kabátom kivülre, hanem benne hagyom, amikor sétálok akkor nem is látszik a hajam.

2013. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ja időtől függetlenül, hát menj el tartós hajegyenesítésre,

úgyanúgy csinálják mint a dajert csak nem göndörítik hanem kivasalják.

2013. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném kiegyenesíteni, csak szebbé tenni a hullámokat.
2013. márc. 29. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Használj diffúzort.
2013. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Tegyél egy üres kifésülősprays flakonba sima vizet, és azzal fújd be. Nekem ez be szokott válni, ha a fésüléstől eltűnnek a göndör fürtök, ettől megint szépen beáll.
2013. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Milyen jó egyes embereknek a szövegértése :D

Amúgy sajnos nem tudom,hogy mivel tudnád elérni, esetleg az jutott az eszembe,hogy hajmosás után csavard be a hajad hajcsavaróval vagy van az a szivas és reggel még picit száríts rá ha nem száradt volna meg és nagyon szép lesz:)


Vagy ha nem akarsz erre külteni (én 800forintért vettem a szivacsokat a müllerben) ,akkor az is jó módszer,hogy fogsz egy nagyobb tincset és ilyen "csigásan' feltekered az ujjaddal a fejed tetejére a tincset és egy hajcsattal odarögzíted:) és így aludj

2013. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az jutott eszembe, hogy borzosan szárítsd meg, ne pedig hajkefével. Vagy ott a diffúzor, ahogy mondták. Vagy én pl fel szoktam csavarni.
2013. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húú, látom hasznos volt a válaszom. 0 %...
2013. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!