Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik termék vált be neked...

Melyik termék vált be neked legjobban a mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 23:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem semmi, pedig már mindent próbáltam orvosnál is voltam de az sem hatott......:S :( és így még lánnyokkal sem nagyon tok ismerkedni hiába vagyok én nagyon rendes meg stb. meg mondják h. nme akülső a lényeg de az első benyomás azért mégis csak az..
2009. szept. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az lemaradt h. 17F
2009. szept. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? semmi. a mitesszerek képződése belső hormonális szabályozás alatt áll, azon nem segít semmilyen külsőleg felvitt lemosó se krém. az egyetlen, ami segít, az az IDŐ. a bőröm zsírosságán a Nivea Visage Young termékből a Control Shine arckrém enyhített kicsit.

23 N

2009. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a bőrradír segített. Persze nem végleg tünteti el őket, de nem is lehet elvárni egy bőrradírtól sem ezt. Leradírozom az arcom, aztán kb. két napig tiszta, fekete pötty mentes, aztán újraképződik az egész. Bőrradírt nem egészséges heti két alkalomnál többször használni, mégha rá van írva a tubusra h mindennapi használatra ajánlott.Mégiscsak bőrradír, és a gyakori használattól elvékonyul a bőr.

ez az én tapasztalatom:)

2009. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!