Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S nem sokára tablófotózá...

S. O. S nem sokára tablófotózás és nem tudom milyen hajat csináltassak?! (képek lent)

Figyelt kérdés

ez az 1-ső : [link] --- ezt hajpánt nélkül és a besűtés tetszik :)

2. [link] valami ilyesmi de akkor a hajamat is ilyen lépcsőzetesre vágnám :)

3. [link] vagy még valami ilyesmire gondoltam.. szerintetek melyik legyen? bőven váll alá érő sötétebb barna hajam van általába felkötve hordom vagy ha leengedem akkor vasalni szoktam ha valami alkalom van vagy kedvem van akkor göndörítem...



2013. márc. 28. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:
az utolsó ez lenne de valamiért nem linkeli be : [link]
2013. márc. 28. 15:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a 2.-at választanám, mert az nagyon nőies! És ezt a képet fogja az iskola diákjai évekig nézni rólad. Ez egy nagyon megfontolandó döntés, de nekem a 2. teszik a legjobban! Remélem tudtam segíteni... :))
2013. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na igyse jó ezt már tuti beadja xd ez a 3. : [link]
2013. márc. 28. 15:48
 4/5 A kérdező kommentje:
mind1 a harmadikat nem linkeli át valamiért..:// ott az tetszik amikor bevan göndöritve a haja de mind1 akkor..:)
2013. márc. 28. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem az első tetszik legjobban.
2013. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!