Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnék venni epilátort?...

Hol tudnék venni epilátort? Dm-be, Rossmannban nincs. Media Markban pedig 9e. Ft. Láttam, azt pedig kicsit soknak találom!

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárhol ahol elektronikai cuccokat árulnak. Vagy Teszkó félékben, Müllerben. De ha olyat akarsz ami használható is akkor 10ezer ft alatt ne vegyél.
2013. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tescoban, Auchanban is van.
2013. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rossmannban pedig már láttam tuti, DM-ben is mintha, de ebben nem vagyok biztos.

Elektronikai szaküzletekben keresd, de 9ezernél olcsóbban nem fogsz használhatót kapni igazából.

De nézz szét, tesco, auchan, ilyen boltokban is szokott lenni pár fajta.

2013. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. márc. 28. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


ilyet vegyél...ez 6-6500ft és nagyon jo! nekem évek óta ez van, és szuperül müködik....:)

24L

2013. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!