Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vazelin bőrkeményedésre?

Vazelin bőrkeményedésre?

Figyelt kérdés

Vettem vazelint bőrkeményedésre, mindenhol azt olvastam, hogy áztatás, reszelés, vazelin, majd rá egy zokni. A zokni csak azért kell, hogy ne kenjem össze a lepedőt, vagy más szerepe is van?

(Nem kérek kommenteket arról, hogy jó vagy rossz e a vazelin)


2013. márc. 27. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

meg, dunsztként is funkcionál.



((((ha nem vállna be, akkor én ajánlom a Lady Stella paraffinos kéz és lábápoló krémet. Igaz én zoknival nem kombináltam, de az egyetlen dolog volt, ami segített a lábamon. Csak fodrászkellékesben kapni és 500 ml-s kiszerelésben, de nagyon jó. A manikűrösömtől kaptam én is a tippet. )))))

2013. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Esetleg nem tudod, hogy itthonra is lehetne e dunsztolni, hogy nem csúszik e benne a láb :D Igazából utálok zokniban aludni :)

Köszi a tippet :)

2013. márc. 27. 21:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint nappalra, hogy reggel megcsinálom és rá zoknit.
2013. márc. 27. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:

bekenés után kell a zokni, és érdemes esete.

De szerintem próbáld meg nélküle vagy pedig, úgy ,hogy lefekvés előtt egy órával megfürdesz, bekened, rá a zokni és mikor mész aludni akkor leveszed. Ez olyan félmegoldás.

(én is utálok zokniban aludni)

2013. márc. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A vazelin nem nagyon szívódik be épp ezért csak csúszkál a bőrön.Próbálj meg kifejezetten lábra készült termékeket amik be is szívódnak.
2013. márc. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Le
2013. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet undorito,de disznozsirral kend be este arra a zoknit.
2013. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nagyon bevált a vazelin a sarkamra, és nem húztam zoknit. Reggelre beszívódott.
2013. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!