Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvegapolot ajanlotok?

Milyen hajvegapolot ajanlotok?

Figyelt kérdés
festem szokere a hajam es ezert toredezik es megszeretnem hagyni hosszura viszont eddig mindig vagatnom kellet belole a toredezett hajvegek miatt.Milyen hajvegapolot ajanlotok ami segit a toredezett hajszalakon?
2009. szept. 17. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem szilikonos hajvégápoló bevált, véd a napsugárzástól a hőtől és kb. mindentől :D
2009. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szilikonos hajvégápolót használok és nagyon jó. Nekem a fodrászom is ilyet használ Stella Vita Care.
2009. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előszöris nem kell minden alkalommal az egész hajhosszra felvinned a kívánt színt! NEM SZABAD! Semmi sem fog segíteni, ha nem hagyod a hajvégeidet legalább két-három hónapig nyugton. Anyagköltséggel megcsinálom én neked a hajad azon felül semmibe sem kerülne neked. Ha csak a lenövés van festve és mosásnál két percig emulgeálva az egész hajhossz akkor kb. három hónap múlva már nem lesz olyan száraz és töredezett a hajad, de ha inkább fested magadnak vagy fodrásszal akkor használhatod az olajos vagy szilikonos hajvégápolókat bár sokat nem változtat max az érzet lesz más. A "halott"haj az is marad!
2009. szept. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!