Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most lesz valami bajom ettől...

Most lesz valami bajom ettől a pár perctől szoli után?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam először szoliban, és most borzasztóan érzem magam. Elolvastam egy két dolgot róla.

Egész szoliba nyitott szemmel álltam, és már mintha látnám magamon, hogy feketednek az anyajegyeim.

Tisztára pánikolok, hogy most vak leszek, illetve rákos.

:( 3 percet voltam, többet soha. Lesz vmi bajom?


2013. márc. 23. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Nyugi. Sokan rendszeresen járnak, és mégse lesz semmi bajuk. Nem arról van szó, hogy 3 perc szoli garantáltan bőrrákot okoz, csak hogy különböző betegségekre növeli az esélyedet. 3 perc még csak egy hangyányit növeli. Hogy egy hasonlatot mondjak: olyan ez, mint a dohányzás. nem leszel tőle garantáltan beteg, de növeli az esélyt. Ha csak keveset szívsz vagy összesen egyetlen szálat életedben, az még csak egy hangyányit növeli. Szóval nyugi.
2013. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először én is elfelejtettem felvenni a védőszemüveget. És a barátnőm is. Kb 2-3 héttel később beszélgettünk róla, és jól kiröhögtük egymást :D

Szóval ez nem csak veled fordul elő. Én 5 percet voltam, barátnőm 9et (ő sötétebb bőrű alapból), és még nem vagyunk vakok. :)

Az anyajegysötétedést meg csak bebeszéled magadnak.

2013. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Próbálom lenyugtatni magam.:D

Egyébként, amikor bementem. lement az első két perc, tök jó volt minden. Aztán...elkezdett kékülni az egész testem, lábamtól kezdve.:O Ez normális? Baromira megijedetem, először ki is nyitottam az ajtót. xD Aztán mondom...vissza megyek arra a fél percre.:D Nagyoon durva volt.:) Nem pirosodott, ami értelemszerűbb lenne, hanem kezdtem bekékülni.:S

2013. márc. 23. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!