Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel állítsam be az ilyen...

Mivel állítsam be az ilyen hajam? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


ilyesmi hajam van. elég ha waxozom a kezem és hátra túrom kicsit vagy valamivel fixálni is kell (hajlakk?)


milyen waxot/hajlakkot ajánlotok?



2013. márc. 22. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ki kell vasalni hátra oldalra és hajlakk
2013. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

egyenesszálú hajam van teljesen, tehát vasalás nem szükségeltetik.

akkor hogyan? fésüljem hátra majd lakkozzam be?

2013. márc. 22. 16:26
 3/9 anonim válasza:
Hajlakkozni fiúnak?:) Kicsit érdekes.
2013. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi benne az érdekes? az, hogy egy férfi megakarja csinálni a haját majd fixálni, hogy ne fújja szét a szél? tényleg nagyon érdekes...
2013. márc. 22. 16:31
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem haveromnak van ilyen haja és ő vasalja csak azért mondom
2013. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi:) és nem tudod mivel fixálja?
2013. márc. 22. 17:22
 7/9 anonim ***** válasza:
jaj ne lakkozd!!!!!!!! :D az nagyon gáz lenne! Vannak erős fixáló habok, hajmosás után ráteszed, és beszárítod. Jó minőségűt vegyél, ne boltban, hanem fodrászcikkesben: Scwarzkopf - Osis termékek ( Meess up), Matrix ( desing pulse go big hab, deing pulse messy paszta...stb) termékek. Ezen felül a szárítás után vannak ezeknél a termékeknél mattwax-ok.
2013. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszöntem:)
2013. márc. 22. 18:36
 9/9 anonim ***** válasza:

van olyan hajlakk aminek nincs "női" illata, szal simán használhatnak fiúk is hajlakkot sztem, ha most eltekintünk a rossz hatásaitól. eleve nem értem mi ez h a nők kisajátítanak pár dolgot aztán az akkor már "érdekes"

ezzel az erővel arra is mondhatnám h érdekes, ha egy nő zselézi a haját (mert mondjuk rövid)

illetve hajhabot is inkább nők szoktak hazsnálni... szal tényleg nemtom mi benne az érdekes... ha azt akarja h egész nap így álljon a haja akkor be kell lakkozni, a hajhabbal csak tartást ad neki, különben szétfújja a szél stb...

2013. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!