Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendeltem az Avontól egy...

Rendeltem az Avontól egy rózsa arctisztítót, amelynek a hátuljára az van írva, hogy használat: használd reggel és este, gyengéden simítsd el bőrödön, majd egy kozmetikai kendő segítségével töröld le?

Figyelt kérdés
A kérdésem pedig, hogy hogyan használjam? Nem egyértelmű nekem a leírás.. vizes bőrre használjam, hagyjam egy kicsit rajta vagy pedig egyből töröljem le? De akkor mi az értelme ha felrakom és letörlöm? Mert itt azt írja.
2013. márc. 20. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ezt használom. Azért kell letörölni, mert nem arckrém, hanem arctisztító. Száraz bőrön használd, vizesen próbáltam nagyon rossz és zsíros lesz. Egy kis ideig dörzsöld a bőrödbe egyenletesen és utána töröld át.

Viszont én azt nem értem, hogy eleve arctisztító, akkor minek még plusz törlőkendővel, ami szintén tisztít áttörölni. Úgyhogy én ezért van, hogy csak sima vattapamaccsal törlöm le. Azzal is jó, sőt nekem jobban tetszik, mert marad egy kis krém az arcomon, amitől jó puha lesz.

2013. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. márc. 21. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!