Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyenre fessem a...

Szerintetek milyenre fessem a hajam? 15/l

Figyelt kérdés

A hajam színe sötétbarna, a bőröm világos, a szemeim pedig szürkések. :)

Valami ilyesmi a haj- és bőrszínkombinációm, bár a bőröm világosabb kicsivel:

[link]


És úgy alapból babaarcom van, szóval szerintem ő jó példa. :)


Nem szeretném azt olvasgatni, hogy mennyire hülyeség ennyi idősen befesteni... Szóval légy-szíves csak olyanok válaszoljanak, akik nem vetnek meg ezért. :)


Ezeken gondolkozok:

-vörös

-fekete


Annyira nagyon nagy változásra nem vágyok, de már szörnyen unom a hajamat.

A fekete tetszene, de mivel nagyon világos a bőröm, lehet, hogy túl sápadtnak tűnnék.


Ezek közül szerintetek melyik a szebb?

1. [link]

2. [link]

Nekem mindkettő nagyon tetszik. :) De nem túl természetellenesek? Tudom, hogy sokan megvetik a festett hajat, azért nem akarom, hogy rögtön szembetűnjön az embereknek. Egyébként ezek tudtommal hennával lettek festve.


Ez a szín is nagyon tetszik, de nagyon ritka az ilyen vörös haj, ráadásul nem tudom, hogy az én színemből lehet-e ilyet csinálni:

[link]

Vagy ez: [link]

Vagy esetleg: [link]


Vélemény? A sötétbarna hajamat be lehet ilyenre festeni? Jól állna ez egy világos bőrű, babaarcú lánynak?

Nagyon feltűnő lenne, hogy festett?

Illetve ha tudtok választani, akkor esetleg többet is szeretnék megtudni a hajfestésről. Vagy mondhattok megbízható hajfestéket, ami nem roncsolja a hajamat. a hennára is kíváncsi vagyok. :)


Előre is köszönöm a normális válaszokat, és a segítséget! :)) 15/l



2013. márc. 18. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A legutolsó szerintem jól állna neked. Látszana, hogy festett, de ma már inkább a természetes hajszín a ritka. Legalábbis az én környezetemben.
2013. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
15 évesen nem kéne festeni a hajad. Hacsak nem akarsz 2 hetente járni újrafestésre mert nő le az eredeti hajszíned. Olyan ronda hajad lesz mert a festék teljesen szét fogja roncsolni. Ez nem csak olyan hogy befested utána szarakodhatsz a lenövéssel
2013. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Köszi szépen! :) De kicsit elbizonytalanodtam, szerintem nem lehet nálam olyan színt elérni.

Második: Egy szót sem pazarolok inkább rád. :'D Pedig reméltem, hogy nem fog megtalálni senki ezzel...


Amúgy utánanéztem, és a henna sajnos nem világosít.

Pedig én szeretném hennával befesteni, de nem hiszem, hogy nagyon meglátszódna a hajamon...

2013. márc. 18. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudtam megnézni a linkeket ( az én hibám) de szerintem vörös legyél. Tudod nem az az erõs piros hanem szép természetes. Második: amíg nem a te hajad addig miért zavar? Mindenkibazt csinál a hajával amit szeretne. A mi sulinkban 13 évesek festegetik a hajukat, ehhez mit szólsz? Nevetségesen néznek ki de ez egy 15 évesnél már elfogadottabb. Fõleg manapság. Még mindig jobb a festett haj mint a pót vagy mintha teste 90%-át szilikon alkotná! És ezzel nem szóltalak le vagy valami mert szerintem se kell túl korán kezdeni, de Õ már elég idõs hozzá! :) L
2013. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sötétbarna a hajad akkor biztos nem fogja vörösre festeni a henna. Csak a fénye lesz vöröses. A hennának az a lényege, hogy minnél világosab a hajad annál jobban vörösíti.
2013. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem az összes tetszik,de ha ajánlhatok valamit akkor feketét csak akkor válasz ha nem akarod utána világosra festeni,én is feketével kezdtem,szívatni nem nagyon akarom és ha kikopik sem tudom utána teljesen jól befesteni
2013. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
világosbarnához mit szólsz? esetleg középszőke?
2013. márc. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, már majdnem 1 éve írtad ki, de válaszolok :) szóval nekem kb. olyasmi hajam van mint neked és hennázás utsán pedig olyan lett, mint a legutolsó link amit belinkeltél. Nagyon elégedett voltam a hennával, mert nagyon untam a régi hajszínemet és a festés feldobta. Sokan azt mondták, hogy ha nem mondom azt gondolják, hogy ez a term. hajszínem. Ráadásul nem roncsolja a hajat. Am végül milyen színt választottál ??
2014. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!