Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jók az Avon Naturals termékek?

Jók az Avon Naturals termékek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szeretem őket.
2009. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem váltak be. Szerintem nem is annyira természees. Et könnyen megállapíthatod az összetevőkről.
2009. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg Avon Naturals-os termékem van itthon, rengeteget kaptam illetve vettem. Szerintem jók, legalábbis nekem bevált. Az epres "cumóknak" isteni illatuk van. Illetve a testpermeteik is nagyon jók! Szóval, én csak ajánlani tudom! :-)
2009. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem őket. Volt már arcpakolásom, arckrémem, testpermetem, samponom, testápolóm, de mindegyiket nagyon szerettem! Én is csak ajánlani tudom mindenkinek, és nagyon finom az illatuk! Különösen a gránátalmás a kedvencem...
2010. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sztem is jók és sokmindent kipróbálok pont azért, mivel evvel foglalkozom és hogy ajánljam azt amiról egyrész fogalmam sincs másrészt, ha nem lenne jó akkor biztosan nem foglalkoznék vele.
2010. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jók :-)
2010. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon finomak, hatékonyak ! :))
2012. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!