Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea testápolókról mik a...

Balea testápolókról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Az illatuk nagyon jó,de érnek is valamit? Annyit tudok hogy elég vizesek... Viszont alapjáraton nekem nem annyira száraz a bőröm de azért szeretném ápolni. Erre a célra megfelelnek?
2013. márc. 16. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam kettőt-hármat, de egyik sem vált be :S Az illata fogott meg engem is, viszont annyira híg az egész, hogy az vicc. A hidratálóképessége meg egyenlő a 0-val. Fél óránként kenegethetném vele magam. Viszont, ami ebben az árkategóriában van és valami fantasztikus termék, az az Isana E-vitaminos testápolója. 399 Ft, krémes, és 1 napon keresztül hidratálja a száraz bőrömet. Szóval én inkább a mellé teszem le a voksom.
2013. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kókuszos volt, az nem rossz, tényleg inkább olyannak való, akinek annyira nem száraz..amit viszont nagyon imádok, az a cukorfalatos nevű testvajuk, nem is drága, iszonyat jó illata van és nagyon jól hidratál.
2013. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden terméküknek jó az illata :D

Én emiatt használom =)

Az, hogy érnek-e valamit?? Hát.. nem valószínű

addig hidratál, amíg felkened, de az illat terén mindent visz :))

2013. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak egy málnásat próbáltam, de nem szerettem. Olyan szilikonos érzete volt és elég folyékony volt. Nem is hidratált igazán. Többségében szeretem a Balea termékeket, de testápolóból mellőzöm inkább. Az Alverde testvaj viszont tök jó, ha már a dm-nél tartunk. Amúgy meg a Garnier Intensive 7 days a kedvencem. :)
2013. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!