Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik haj a legtrendibb? Van...

Melyik haj a legtrendibb? Van olyan oldal ahol frizukat nézegethetek?

Figyelt kérdés

Sztetek a hosszú vagy a rövid?Netán a közepes melyik a legjobb?

Köszi:)


2008. jún. 9. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A hosszú loknis haj nagyon tutti, de sztem mostanába inkább a félhosszú, vállig érő haj megy. De egy ultra rövid hajjal is tök divatos lehetsz. Akkor vagy divatos, ha a haj amit vág neked a fodrász, jól áll. Hiába van trendi hajad ha nem áll jól. Amúgy meg írd be a google.-be hogy frizurák, és ott biztos találsz vmit.
2008. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az amelyikkel jol erzed magad!

frizura.lap.hu Vagy hajam.hu

Nezz be nem banod meg;)

2008. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem keress egy jo fodrászt. Nem a trendi hajtól fogsz jol kinézni, hanem ha jo hajat vág neked a fodrász. És itt értem a fodrász alatt az igazi fodrászt: Akihez bemész és 95%ban ő mondja meg milyen legyen a hajad nem te találod ki hogy mi állhat jol hisz nem látod a fejed kivülről.
2008. jún. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!