Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúk zselével jobban néznek...

A fiúk zselével jobban néznek ki csajok?

Figyelt kérdés

Nektek jobban tetszik egy fiú zselézett hajjal, mint nélküle?


Egyáltalán érdemes zselézni? Én eddig csak a lányok miatt zseléztem, szval szerintetek van szükség rá?



2013. márc. 13. 22:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A zselézett hajat bottal sem piszkálnám meg... :/
2013. márc. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
inkább wax, mint zselé
2013. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Egyénfüggő,kinek mi áll jól,bár nekem általánosságban jobban tetszik,ha egy fiú zselézi a haját...21 l
2013. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ezideáig írt válaszokat! ;DD


Még nyugodtan írhattok, kíváncsi vagyok! ;DDD

2013. okt. 20. 22:20
 15/18 anonim ***** válasza:
úristen kik irkálnak ide? igaz, hogy én waxolom a hajam, de egy magára adó fiúnak be van lőve a haja normálisan, hol éltek ti? nem is nagyon ismerek olyan embert a baráti társaságomból aki nem lövi be a haját pedig nem vagyunk azok a páwák, de reggel biztos nem hagynám olyan lelapult pumuklira a hajam.
2013. nov. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha kevés zselével eltudsz érni jó eredményt,akkor igen.Imádom.

De beletúrni tényleg nem jó..Csak kívülről szemlélni.:D

Amúgy vannak olyan srácok,akiknek nincs vacak hajuk,akik vízzel betudják lőni,hogy jól nézzen ki.:D Ne kérdezd,hogy..Nemtudom..De jobb,mint a zselé.:)

2013. nov. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
vízzel biztos nem, kb. 5 percig maradna meg, ha matt hatásra gondolsz azt waxnak hívják, én se ismerek nagyon olyan fiút a korosztályomból (19 éves vagyok) aki nem lövi be a sérót ezért is furák ezek a válaszok:)
2013. nov. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A barátomnak is mindig zselézve van a haja, de nekem nagyon tetszik. Olyan "macsós" kinézete lesz és úgy kicsit idősebbnek néz ki a korához képest, főleg akkor látszik amikor egymás mellett vagyunk. De nem tudhatni, hogy neked milyen, mert van olyan aki ezt egyáltalán nem tudja, hogy hogy kell használni... Kérdezd az ismerősöket, családtagokat! :)
2013. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!