Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jó ez hogy eddig ér a haj?

Miért jó ez hogy eddig ér a haj?

Figyelt kérdés

Én megértem h úgy szép ha egy lány haja derékig v combig ér

de nem zavar titeket lányok h ráültök vagy ha lehajoltok kiengedett hajjal akkor végighúzzátok a dzsuvában és ha zsíros v dzsuvás lett akkor meg kell mosni és évekig tart megszárítani?

Ha van ilyen hosszú hajatok akk küldjetek már képet mert azért elég ritkán látok combig érőt max derékig de azok is borzalmasak nekem. :)



2013. márc. 13. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem "csak" akkora van hogy betudom türni a végét a nadrágomba ha akarom :D de amúgy figyelni kell rá és nem húzzuk végig a dzsuván :D akinek hosszú haja van az megtanulja hogy mit hogyan kell csinálni hogy ne legyen gáz.. én mondjuk imádom hogy ilyen hosszú :D
2013. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem derékig ér, a fenekem fölött kb. 5 cm-rel végződik. Erre még nem lehet ráülni, nem tudom végighúzni a dzsuvában, jó ez így, szeretem. Viszont a combig érőt én sem értem.
2013. márc. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem combig ér. Egyáltalán nem zavar, mivel egy ekkora hajat hétköznapi szinten nem hord kibontva az ember. Én mindig kontyban hordom, nagyon ritkán befonva, copfban vagy kibontva. Elsősorban nem is azért nem bontom ki gyakran, mert a hajam zavar, hanem mert az zavar, hogy az emberek megbámulják. Sosem mondtak még rosszat róla, eddig még mindenki csak dicsérte, de ez is ciki tud lenni, mikor ülök a parkban a padon barátokkal és ketten-hárman körbeállnak faggatni, hogy hogyan kell ápolni, mióta növesztem, le ne merjem vágatni, stb., és nem veszik észre magukat, hogy zavarnak.

Még sosem lett koszos a hajam, mert ha mondjuk kibontott hajjal elmegyek vásárolni, és mondjuk ruhát próbálok, akkor fogom a hajam, 5 másodperc alatt feltekerem kontyba (ami ott is marad egy darabig mindenféle csat meg gumi nélkül), és ha végeztem csak meghúzom és kibomlik. Ha leülök az ölembe húzom és kész. Nem igazgatom annyit a hajam, mint akinek csak vállig vagy hátközépig ér, de állandóan simítgatja és tűrögeti, hogy jól álljon. :D

A mosás nem macerás, csak tényleg a száradás, abban igazad van. De ez meg főleg nem a hossza, hanem a vastagsága miatt van, mert az enyém nagyon dús. Nagynénémnek ugyanolyan vastagszálú és dús a haja, mint nekem, teljesen egyforma a szerkezete, az övé csak nyakig ér, mégis majdnem ugyanannyi idő alatt szárad meg, mint az enyém, pedig meg is van neki ritkítva. Ezért is nem tudnám levágatni rövidre, mert agyon kéne ritkítani a vastagsága miatt, különben akkora lenne, mint a 4 személyes sátor. A hossza legalább lehúzza, és nem feltűnő milyen dús. Amíg rövidebb volt, csak fenékig ért, akkor még kényelmetlenebb volt kibontva, mert folyamatosan előrejött a vállamnál, most meg hátul marad.

Mostani képem csak ez van, de pontosan nem látszik a hossza:

[link]

Nekem tetszik a combig érő haj, szerintem a legszebb hajhossz.

2013. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó:

gyönyörű a hajad és látom azért sok munkát fektethettél bele h meg nőjön addig

Én nekem ha meg nő legalább a hátam közepéig én mindenhogy be fogom fogni fonni minden vágyam a hármas fonásba befogott haj

A kontyokat nem bírom :) de nagyon gyönyörű gratulálok hozzá

2013. márc. 14. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is fenék alatt, majdnem a combom közepéig érő, nagyon dús hajam van.

Az enyém csak pár éve ilyen hosszú, a barátom kedvéért növesztettem meg. Előtte "csak" derékig, legfeljebb csípőig érő volt.

Nekem nem jelent nagy változást a mostani hossz mondjuk a derékig érőhöz képest, amíg megnő, addig bőven van időd hozzászokni.

Én is elég sokat hordom a hajamat befonva vagy kontyban, de én rendszeresen hordom kibontva is. Utcán nem szoktam kibontani, a munkahelyemen attól függően, hogy milyen a hangulatom, otthon viszont sokat hordom kibontva. A dszuvában húzni soha nem szoktam, ilyenkor inkább összekötöm. Ha szabadon van, akkor mindig van nálam egy hajgumi (általában a csuklómon), így ha szükséges, akkor pár másodperc alatt bármikor tudok "rövid" hajat csinálni belőle. Ráülni, becsípni szintén nem szoktam, mivel ilyenkor egy ösztönös mozdulattal előreveszem, ahol nem zavar.

Szárítani nyáron nem szoktam, akkor a szabad levegőn megszárad magától. Télen sem szoktam teljesen megszárítani, törölközővel a víz nagy részét felitatom, utána jöhet egy kis hajszárító, de inkább csak a tövére. A szobában télen sincs hideg, úgyhogy utána már megszárad magától. Csak akkor kell odafigyelni, ha hajmosás után hamar ki akarsz menni. De most már egy ideje mindig a barátom szárítja a hajamat, imád vele játszani.

2013. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is a fenékig érő haj a legjobb. Nekem is az vab
2022. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!