Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés nélkül hajszínezés?

Szőkítés nélkül hajszínezés?

Figyelt kérdés

Beszeretném ilyenre festeni a hajam végét:

[link]

Milyen hajszínezővel, árnyalattal érhetem el ezt a színt szőkítés nélkül?

Vöröses hajam van... Esetleg ez jó lenne? [link]


2013. márc. 13. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja ugyanolyanra befesteni ! Kicsit halványabb lesz és mádabb a színe.. Inkább szőkíts ha pont olyan színt szeretnél!
2013. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ! nem szeretném tönkre tenni a hajam a szőkítéssel.:s
2013. márc. 13. 21:09
 3/11 A kérdező kommentje:
de azért látszani fog a színe? kb milyen lesz?
2013. márc. 13. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát jóval sötétebb mint a képen
2013. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem..:/
2013. márc. 13. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Hajszínező csak a szőkített hajon lesz olyan színű, vöröses hajon leginkább vörös marad, csak változik az árnyalat... nem feltétlen jó irányba.
2013. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ!:)
2013. márc. 14. 13:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezeket az extrém színezőket kizárólag szőkített hajra ajánlják, máson nem fog látszani, vagy teljesen más színt ad.
2013. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2013. márc. 18. 22:45
 10/11 anonim válasza:
Próbálj meg venni Élysée hajszínező habot! Én is ilyesmi színt szeretnék, kb. másfél hete kezdtem el, nekem középszőke hajam van, kéne szőkíttetni, de nem fogom, mert tönkretenné a nagyon hosszú hajam. Vettem ilyen hajszínezőhabot, és az alját mivel világosabb nagyon jól befogta, szerintem egy próbát megér.. én amúgy most ételfestékkel próbáltam színezni a hajam és sikerült, és 77 forint egy doboz a teszkóba, szóval nekem totál bejött.. az ételfestékes színezést úgy kell, hogy hajbalzsammal összekevered, felrakod a hajadra simán és fent hagyod jó ideig.. nekem most majdnem türkiz már a hajam, pedig 2szer volt idáig olyan hajszínező habbal bemázolva, meg egyszer az ételfestékkel.. de az ételfesték sokkal szebb színt adott neki, pedig az én hajam túl sötét lenne hivatalosan.. mindenhol szőkíteni akarták idáig, és tádám mégis sikerült.. csak nem elsőre, hanem többször kell.. persze ezek csak a saját tapasztalataim, de nem lehetetlen :)
2013. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!