Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasok eltuntetesere...

Pattanasok eltuntetesere otletek? Aknesol tonikot probalta valaki? velemeny?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 20:23
 1/3 anonim válasza:
Minden reggel arcmosás, utána valamiféle tonikkal átkenni, vattakorong segítségével. Nem piszkálni egész nap az arcot:D mert jobban zsírosodik. Kérdés hogy lány, vagy fiú vagy. Ha lány, és szoktad púderezni az arcod, akkor próbálj ne folyékony kenhetős púdert használni. Csak szárazat, ÉS abból is minél kevesebbet, mert eltömíti a mirigyeket. Azért nem írtam csak annyit hogy jó ez az a tonik vagy sem, mert ha el is mulasztja, de nem ápolod az arcod, akkor újra vissza jön. De ha ép serdülő korszakba vagy, akkor szinte lehetetlen úgy ápolni az arcot hogy 1 pati se legyen rajta:D
2013. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsolt.86 válasza:
Én a hátam miatt használtam , és a hatása hihetetlenül jó volt számomra ! 2 nap alatt nem ismertem a hátamra! Én csak ajánlani tudom!
2013. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 flóra13 válasza:
Én vishi tonikot használok:-)
2013. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!