Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel a hajfestékkel elérhetek...

Ezzel a hajfestékkel elérhetek ilyen színt? Képek lennt!

Figyelt kérdés

Ilyet szeretnék :) [link]


Ilyen a festék:

[link]

( Fodrász csaj, ajánlotta, hogy vegyek ilyet, nagyon sötét barna hajam van, tavalyi festéstől úgy kiszívta a nap, és annyit nőtt a hajam, hogy ugy néz ki mintha ombre lenne :D ) És mondtam neki, hogy nem szeretnék feketét, de nagyon nagyon sötét legyen, és ő ajánlotta, hogy a képen levő felhizatalak közül ugyis sötétebb lesz! Szerintetek? Fodrászok előnyben!:)


2013. márc. 12. 16:16
 1/7 anonim válasza:
Nem igazán értem a kérdésed, eleve sötét a hajad és sötétre akarod festeni? Sztem ez a színű festék semmit nem fog változtatni a hajszineden, ha fakult a hajad jelentősen akkor sem lesz az a sötétségű mint az első képen. Ha olyan szint szeretnél ennél a festeknél sötétebbet kellene használnod. Vannak olyan színek amelyek szép sötét árnyalatot adnak de nem feketébe hajlanak, nézz körül vmit sötét csokoládé szerű színek közt sztm az lesz a tuti. Remélem segítettem. (fodrász vagyok)
2013. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, tavaly, étcsoki barnára volt festve a hajam. És ezt kiszívta a nap él sokkal világosabb lett! De annyit nőtt már, hogy úgy néz ki a hajam, mintha ombre lenne. :) És az egész hajamat szeretném befestetni picivel sötétebb árnyalatúra mint az eredeti hajam, de annyir anem hogy fekete legyen. :)

Azt mondta a fodrász csaj, ( együtt vettük a festéket ), hogy a képen látható árnyalatnál ugyis sötétebb lesz, és tovább is rajta lehet hagyni ( persze nem a használati utasításban levőnél ), és ugy sötétebb lesz ,

2013. márc. 12. 16:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Amugy télleg kicsit hülyén fogalmazok, bocsi, csak kapkodok :)
2013. márc. 12. 16:36
 4/7 A kérdező kommentje:
kb. ilyen most a hajam! [link]
2013. márc. 12. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már megvan a festék akkor próbáld ki egy tincsen és láthatod milyen lesz.
2013. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utána kérdeztem egy ismerősömnél, akinek nagyon hasonló a haja. Egyel sötétebbet kell vennem!:) Ezeket a festéteket meg eladom:)
2013. márc. 12. 18:10
 7/7 anonim válasza:
Tudod hogy az eredeti hajszíned hányas alapszínű?
2013. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!