Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avon samponok, balzsamok....

Avon samponok, balzsamok. Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egyszer próbáltam ki...tiszta korpás lett a hajam tőle...
2009. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en sem szeretem
2009. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a gyümölcsösöket en próbáld, azok angyon enm jók, de vanank a fehér flakonú színes kupakosok, na azok enkem nagyon jól beváltak.:)
2009. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sz@r az összes avon , oriflame, bolti termék, tele vegyszerrel, allergiát kiváltó összetevőkkel.

Most is olvastam ezen az oldalon, hogy valakinek allergiás reakciót váltott ki egy avonos arckrém, én is az vagyok az egyik avonos krémre, nagyon régen használtam, de már jó pár éve semit nem használok.

Ezen kívűl ismerek egy avon terméket forgalmazó nőt, akinek ekcémát váltott ki nála ezek a termékek.Azóta nyáron is hosszú ujjú pólóba jár.

2009. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és akkor mi a sz@rral mossam a hajam? levegővel?
2009. szept. 18. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
sajna nem tudunk mit tenni ellne? persze vegyél bolti sampont vagy avont. Csak leírtam a véleményemet, és azt, hogy mostanában egyre több olyan esetet hallok, aki elrgiás lett valamilyen avon készítményre.
2009. szept. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A sampon helyes használata: behabosítod a fejeden, 2-3 percig mosod, majd ALAPOSAN leöblíted. Ez nem mindenkinek szokott menni, érdekes dolog. =) Nekem semmi bajom nem volt se az avonos, se akármelyik másik sampontól. Igen, az is benne van, hogy kiütéses leszel tőle, hiszen nem tesztelik állatokon!
2010. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!