Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor fog kimenni már a...

Mikor fog kimenni már a divatból a hajvasalás?

Figyelt kérdés

Osztályomban az összes(majd összes) lány vasalja éjjel-nappal a haját. És aki nem, azt kinézik...

Mikor fog már kimenni ez a divatból?



2013. márc. 11. 06:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még jó darabig nem. Én is vasalom, bár nagyon szeretnék leszokni róla. De sokkal egyszerűbb 10 perc alatt kivasalni, mint naponta beszárítani, formázni.
2013. márc. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem mostanában. De tudod vasalóval nem csak simára lehet a hajat vasalni, hanem hullámokat is tehetsz bele, göndörítheted, akkor nem olyan egyhangú. Kinézik, jó vicc, ne már, hogy ezen múljon a társadalmi státuszod. Nekik csoffadt pamacsok lesznek a hajukból, mert összeégetik. Komolyan nem értem, hogy nem fogják fel a tinik, hogy a smink, belőtt séró alkalomra való, nem kell mindig úgy kinézni, mint egy kifutómodell.
2013. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért szerintem nem mindig gáz a hajvasalás..én is vasalom, de nem azért, hogy ilyen szögegyenes lenyalt legyen, hanem, mert sokkal szebben, rendezettebben néz úgy ki, pláne, hogy mindig elfekszem:s
2013. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébként már kiment a divatból. Legalábbis az ilyen fodrász divatlapok, mester fodrászok szerint. De most ez ugyanolyan, mint a sminkelés terén bizonyos színek. Hiába divat a padlizsán lila, ha nekem nem áll jól, hiába nem divatosak a föld színei, ha nekem azok fekszenek.


Btw: nekem mindig is szögegyenes hajam volt, vasalót soha nem látott, mert nincs miért .Ennélfogva hiába nem divat az egyenes haj, nem tudok vele mit csinálni, ilyen én kész.

2013. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mostanában mindenhol inkább a természetes, kissé hullámos hajat reklámozzák. De a vasalt haj mindig megmarad, mert egyszerű, nem kell vele sokat bíbelődni. Az én hajam már 2 éve nem látott hajvasalót, nem is hiányzik, jobban szeretem, ha picit hullámos a vége
2013. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem aztán nem érdekel sem a divat, sem az hogy másoknak tetszek-e. Általában hullámosra szoktam csinálni a hajam, sokkal szebb, dúsabb hatású, a pasiknak is jobban tetszik. Hiába divat a vasalt haj, a legtöbb esetben lenyalt, igénytelennek néz ki.
2013. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is inkább hullámosítani szoktam egyébként, de valahogy ritkán lesz szép..kedves utolsó válaszoló, Te mivel szoktad hullámosítani?


3-as vagyok.

2013. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és neked mi bajod van ezzel? nem mindegy ,hogy ki vasalja a haját? szerintem az a gáz aki csak kivasalja és csak úgy van én is vasaltam 4 évig aztán bejött a brasil hajkiegyenesítés és azóta nem kell vasaló.
2013. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előbb-utóbb kimegy a divatból. az én tinikoromban még mindenki dauerolt, eszébe se jutott senkinek se vasalni, sőt. mindenki göndöríteni akarta, alkalomra a besütött haj volt a divat...
2013. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!