Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckezelések vannak,...

Milyen arckezelések vannak, amik pattanás utáni hegekre és tág pórusú bőrre valók?

Figyelt kérdés

Olvastam a Mikrodermabrázióról, hogy az lehámlasztja a bőr felső rétegét és attól halványodnak a hegek, majd eltűnnek. Én most csak egy arckezelésre jelentkeztem. Annyit mondtam a kozmetikusnak, hogy a pattanás utáni hegekre és a pórusaimra kellene. Azt mondta, hogy tudja mire gondolok, de ugye ez nem mikrodermabrázió lesz csak egy sima kezelés. Attól még halványodhatnak a hegeim ?

Köszönöm a válaszaitokat előre is. :)



2013. márc. 9. 22:05
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én régen 2 ilyen módszerről hallottam, az egyik a mikrodermabrázió volt, a másik az AHA-savas kúra. Kozmetikus mesélt róluk, meg olvastam is, de nem próbáltam. Amúgy a legtöbb ilyen fényérzékennyé teszi a bőrt egy időre, szóval lelkiismeretes kozmetikus erre odafigyel és rá is kell kérdezni, szóval pl. szoli kizárt utána. És persze drágábbak mint egy hagyományos kezelés.

Szerintem sima kezeléstől nem, vagy nem nagyon fog elmúlni. (Ha ez gőzölést, nyomkodást, pakolásokat jelent.) De a kozmetikus tudja, hogy pontosan mit akar csinálni... Mondjuk nyilván ez sem haszontalan, jó a tisztítás és a pórusösszehúzás. Van egy kezelés, amit nekem csináltak, és már az első után láttam változást, de 2-3 kezelés után meg már határozottan. A neve 2B Bio Beauty. Ha Google-ben rákeresel megtalálod a helye(ke)t ahol csinálják.

(2-3 hétre ez is fényérzékennyé tesz, szóval eléggé az utsó pillanatban vagy, ha még tavasszal szeretnéd)

Sok sikert!

2013. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mikrodermabrázió jó kezelés rá.
2013. márc. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!