Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyantáztam a lábam és ilyen...

Legyantáztam a lábam és ilyen kis piros pöttyök lettek rajta és elég kellemetlen égető érzést is érzek. Mit csináljak, hogyan enyhíthetném?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, ha nem lenne egyértelmű. Most gyantáztam először. Segítsetek légyszi! Thx!

2013. márc. 9. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékes üzletben vegyél profi gyantázás utáni bőrnyugtató krémet, gélt, - nagy választék van belőlük, pl. Stella, Anaconda. Ha rendszeresen gyantázol, szükséged lesz rájuk. Most pedig kend be valami otthon talált nyugtató krémmel. Ne ijedj meg, meg fog a bőröd nyugodni és fontos, egy darabig víz ne érje!
2013. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nemszabad víznek érnie???

Letusoltam közvetlenül utána. :O Mit csináljak most?

2013. márc. 9. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél körömvirág krémet a gyógyszertárban, én is azzal szoktam kenni gyanta után és elmúlik tőle az égő érzés.
2013. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél fertőtlenitő sprét.Ezzel gyantázás után lefújni .

Majd bekenni gyantázás utáni balzsammal .Zuhanyozni szabad.

/kozmis /

2013. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben, legközelebb nem zuhanyzom utána.

De mi lesz most, ha már zuhanyozatam??

2013. márc. 9. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi, kend be hüstő krémmel.
2013. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!