Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Casting Créme gloss hajszínező...

Casting Créme gloss hajszínező olyan színű lesz a hajon, mint a dobozon?

Figyelt kérdés

[link] Aspx? Code=HCo1_24

Ilyesmi csokibarna hajszínt szeretnék.


2013. márc. 9. 15:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Értem hogy nem lesz pont olyan mint a dobozon.Már leszivattam a vége szőkésbarna aranybarna már mert azóta belett festve vörösre aztán sötét szőkére"(ami barna)

A hajam aranybarna most egy kis vöröses beütéssel.

Még a trüffelen és a mahagónis színen gondolkodom.

De félek hogy túl sötétre sikerülnek.

2013. márc. 10. 10:06
 12/18 anonim ***** válasza:
Én a csokibarnát használom, nekem túl világos az eredmény, nem olyan, mint a dobozon,most fogok áttérni egy eggyel sötétebb árnyalatra. Tapasztalatom szerint nem olyan színű mint a dobozon. De ez az egyik legjobb hajszínező, amit eddig használtam, azt mindenképpen hozzátenném.
2013. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Értem.Akkor a trüffel?Az sötétebb egy két árnyalatta.
2013. márc. 10. 13:42
 14/18 A kérdező kommentje:
2013. márc. 10. 13:44
 15/18 A kérdező kommentje:

A garnier nutrisse-t próbálta vki?45 gesztenye tetszik és 5I iced mahagóni barna.

vöröses barnát szeretnék igazából.

2013. márc. 10. 13:52
 16/18 A kérdező kommentje:

De ez medium auburn árnyalat is szép

[link]

2013. márc. 10. 13:54
 17/18 anonim ***** válasza:
Végül az étcsokit választottam, egyenlőre majdnem fekete, de aranyfényű, ha világítást kap. Szerintem fog még fakulni. Nem pont ilyet akartam, de ez is szép. A trüffel sem rossz, amit belinkeltél :)
2013. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Biztos szép.:)Nekem tetszik a fekete is csak engem lehet sápasztana.Egyenlőre még nem vettem meg egyiket sem mert nem jártam olyan helyen és még van itthon egy doboz festék amit még elsem használtam mogyoróbarna.:D

De ha vennék akkor nem tudom melyiket választanám mindegyik tetszik.(a trüffel a cacaó is)

2013. márc. 13. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!