Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra mit ajánlanátok?

Töredezett hajra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy héten kb. 3-szor vasalom a hajam, elég durván töredezik. A hajvágás hosszútávon nem segít, ezerféle sampont, pakolást és balzsamot kipróbáltam, de nem nagyon hatott egyik sem. Segítsetek!!!

2013. márc. 5. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

De most komolyan! Töredezik. Tisztában is vagy vele, de ennek ellenére vasalod. -.-

A válasz: Egy évig állj le a vasalásával. Közben folyamatosan vágd vissza.

2013. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A megoldás, hogy nem vasalod hajad. Vagy legalább ritkábban vasald és használj előtt hővédő sprayt!
2013. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hajvasalónak vedd vissza hőfokát a legkisebbre.
2013. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ritkábban vasald a hajad, 3-4 havonta vágass a végéből, használj hajvégápolót és maradj meg egy samponnál és balzsamnál mert ha váltogatod az sem tesz jót a hajadnak, meg úgy nehéz is lenne hatnia bármelyiknek is. hetente feltehetsz egy tápláló hajpakolást is
2013. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
En kokuszolajat hasznalok ra, es hatasos! Hajmosas elott felkenem az egesz hajamra es rajtahagyom 2-3 oran keresztul. Amikor meg szaraz a hajam a vegere teszek 1 picit, de ne sokat nehogy zsirosnak tunjon. Probald meg ritkabban vasalni a hajad! Remelem segitettem!:)
2013. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én függő voltam a hajvasaló miatt...hülyén hangzik,de én minden reggel mikor felkeltem kivasaltam a hajam pedig szinte teljesen egyenes...

észre vettem, h fésülködéskor kb 3-4 centis darabok hullanak mindenfelé.Meguntam egyik nap felébredtem és megfogadtam, h mától nem vasalom . Levágattam a végét,hogy egészséges legyen (ez nagyon fontos mert ami már roncsolt az csak tovább hasad felfelé és sosem lesz jobb)

azóta eltelt kb 3év most az agyon szőkített hajamról is lemondtam és barna vagyok. mindig használok hajmosás után 2 féle gliss kur terméket (hajvégápolók) és sokkal jobb a tapintása is a változás látszik és észre veszem ha nő a hajam nem az van h amit nő az le is törik.


remélem tudtam segíteni valamit :)

2013. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) igyekszem. Leállni a vasalással :)
2013. márc. 6. 14:21
 8/9 anonim válasza:

Nekem a Gliss Kur nagyon bejött!:)

Csak ajánlani tudom..

Nekem nagyon töredezett volt(!) a hajam..én is rengeteget vasaltam(mert alapból göndör)..levágattam a végéből a töredezéseket és nagyon rövid lett a hajam..:(

Aztán elkezdtem használni a Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair 19 Regeneráló sampont és a fodrászom javaslatára a fodrászati kellékesnél kapható tejbalzsamot (kókuszos illatú, csak fodrászcikk boltban kapható, én kerestem a DM-be is és hülyének néztek)...és emellett még vizes hajra fújtam Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair 19 Express hajregeneráló balzsamot...majd amikor megszáradt fújtam rá szintén Schwarzkopf hővédő sprayt-t és azóta is vasalom a hajamat ,de nem töredezik annyira..(valamilyen szinten töredezik,de előtte havonta vágattam a hajamat, most ráérek 3-4 havonta vágatni)..

Remélem segítettem!

2013. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak természetes hajpakolások is, azok sokat tudnak segíteni. Mondjuk egy tojást összekeversz kevés olívaolajjal, és a hajvégedre teszel. Hagyd rajta 30 percig, majd mosd le. Utána vasalhatod, és még meg is végi a hajadat.
2013. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!