Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan dolgozzam le a tokámat?

Hogyan dolgozzam le a tokámat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jó étrenddel! Nincs helyi zsírégetés, ha fogyni fogsz, a tokád is eltűnik, ha nem, akkor ez van megírva a genetikádba.
2013. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

erre milyen valaszt tudunk irni? :)

ha,minden honnan vesztesz sulyt,talan onnan is sikerül. ha nem, akkor jo sminkkel sokat segithetsz

2013. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

ne értem a válaszolókat,lehet rá válaszolni,de ha nem tudtok, akkor minek okoskodtok?:DDD

[link]

itt van ilyen arctorna,ahol a tokára is van "torna" egy próbát megér, nem mondom hogy tényleg hatásos,nincs tapasztalatom. hát igen , diéta sem ártana:)

2013. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ne értem a válaszolókat,lehet rá válaszolni,de ha nem tudtok, akkor minek okoskodtok?:DDD"

Első válaszoló vagyok. Bagoly mondja verébnek, hogy nagy fejű. Te se tudsz rá válaszolni, csak annyit mondtál egy próbát megér.

Én pedig, hogy NINCS helyi fogyás és diéta nélkül, fejre is állhat és úgy foroghat, akkor sem fog tudni sehonnan lefogyni.

2013. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!