Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VALAKI OLYAN ÍRJON MÁR AKINEK...

VALAKI OLYAN ÍRJON MÁR AKINEK VAN MŰ PÓTHAJA! Kérdéseim a következő: A póthajat hol és mennyiért vettétek? Nincs vele sok baj? Nem gubolyodik össze? Nem esik le?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 13:46
 1/4 Vivianaaa ***** válasza:

Szia! 20 ezerért vettem 80 tincset a Teréz körúton (Wesselényi utca) mikrogyűrűvel volt feltéve.

Nekem nagyon sokat nőtt a saját hajam amíg fent volt.

Póthajat csak akkor vállald be ha van hozzá türelmed, mosni fésülni nem tudod úgy ahogy a sajátodat, és a műhaj csak akkor szép ha normálisan ápolod! Nekem 2 hónap után esett le egy két tincs de azt vissza tettem és ennyi. Ja és az sem mindegy milyen hajat veszel nekem ázsiai volt azért volt ilyen "olcsó" de van európai az már drágább, a legfontosabb, hogy igaz hajat vegyél, ne ilyen mű sz.rokat!

2013. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem már az se baj ha mű.. Az igazi az nagyon drága.:ss

És pontosabban hol is vetted? mert nem nagyon szűrtem le..:ss

2013. márc. 4. 14:47
 3/4 Vivianaaa ***** válasza:
Nekem igazi haj volt ázsiai. Blahától 2 villamos megállónyira volt az a bolt csak megszűnt nem tudom hová költözött. Mennyit szánsz a hajra? Ha nincs elég pénzed gyűjtsél még hozzá, mert nem érdemes műt venni.
2013. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát olyan 30000ért gondoltam.:)
2013. márc. 4. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!