Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdo fodrasz vagyok, nem...

Kezdo fodrasz vagyok, nem tudom milyen termekkel dolgozzak. Mindenkepp valami jot szeretnek de normal arban. Mit tudnatok ajanlani? Nagyon koszonom a segitseget!

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ. Az én fodrászom Matrix termékeket használ, sampon, balzsam, pakolások, szinte minden. Hajfestékekből azt hiszem 3fajta van, Alfaparf, Londa meg még valami, talán L'oréal, de mind fodrászkelékesben kapható.

Aztán van ez a Biohair szalon, ott FIN termékekkel dolgoznak pl.

Személy szerint egyébként sosem tapasztaltam semmiféle változást a fodrászom által használt termékektől és az általam használtaktól. Mivel egyszeri alkalom, illetőleg a legtöbben nem csinálnak rendszert, hogy fodrásznál mossák a hajukat, ezáltal érthető is, hogy egy "professzionális" termék egyetlen használata után nem tapasztalnak különbséget. Szóval én azt mondom, ha most nincs rá plusz kereted, hogy egy vagyonért ilyen Matrix termékekre ruházz be, elég ha valami sima, de jól bevált drogériás termékkel dolgozol. Azt mondjuk azért javaslom, hogy legyen többféléd, hátha vannak még a világon rajtam kívül olyan elvetemültek, akik csak és kizárólag szilikon és parabén mentes termékekkel hajlandóak hajat mosni :D Szóval választék azért legyen. Bár nem kell tudni a klienseknek, hogy nem "professzionális" termékekkel dolgozol, tehát öntsd át valami adagolóba vagy ilyesmibe, biztos ami biztos.

2013. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


Nekem a fodrászom ennek a cégnek a termékeit használja a hajamon illetve saját felhasználásra is vásároltam már ezt azt.

Szuper a festék, és a finish termékek is.

Az ország minden területén vannak képviselőik úgy láttam........és a fodrászom szerint nagyon jófej a cégvezető. Egy érdeklődős telefont szerintem megér.

2013. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kallos termékek,magyar fodrászok által fejlesztve

[link]

2013. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
JUJ csak Kallos-t NE!!!!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!