Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyúan korpásodik a fejbőrö...

Iszonyúan korpásodik a fejbőröm. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Már ezerféle sampont kipróbáltam, kétszer voltam orvosnál, amit fölírt gyógyszertári krém ideiglenesen hatott, de miután elkezdtem normális samponnal mosni a hajam ujra visszatért a korpa. Viszket is a fejbőröm és az egész annyira csúnya :(( mikor megmosom a hajam már egyből utána még vizesen látszik a korpa egyszerűen nem tűnik el!! nem bírom már... kinek mi vált be?
2013. márc. 2. 15:13
 1/2 anonim válasza:
A férjemnek is volt ilyen problémája, neki a nizoral sampon vált be. Azt is próbáltad esetleg?
2013. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. Nekem ez nem gomba volt, hanem ekcéma. ( a Nizoraltól csak rosszabb lett) Herbáriás csalán sampon száraz hajra vált be. 2 hét után segített.
2013. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!