Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha 10 ezret viszek fodrászhoz,...

Ha 10 ezret viszek fodrászhoz, hogy levágja és bemelírozza a hajam, akkor elég lesz? A hajvágást 5 ezerért szokta megcsinálni.

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 12:54
1 2
 1/12 ivilicious ***** válasza:
elég
2013. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég lesz.
2013. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó esetben elég, mondjuk akinek esze van inkább otthon csinálja, akkor kb 1-2000 ft-ból megvan mindez.
2013. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom olcsóbb otthon, de nekem sosem volt festve a hajam, és nem merek elsőre kísérletezni. Ezenkívül nem tudom, hogy milyen színű legyen, mert világos barna hajam van, a töve egy kicsit sötétebb, de például a vége teljesen szőke. Szóval remélem, hogy sikerül valami jó árnyalatot találni.
2013. febr. 28. 13:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy hosszú hajra az otthoni hajfestés is több ezerbe kerülhet - festéke válogatja. Ráadásul melírt nagyon kevesen tudnak a saját hajukba rakni úgy, hogy az tényleg szép legyen. Szerintem hátul nem is lehet...:)Szóval van, amiért érdemes szakemberhez fordulni.

Kérdező: ha kétségeid vannak, az elején tisztázd a fodrásszal, mennyiért csinálja meg és ne érhet meglepetés a fizetéskor.

2013. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért fontos, mert kártyás vagyok egyébként, és annyival többet veszek ki, ha nem elég, mert nem tudom, lehet-e kártyázni. Amúgy azért is megyek fodrászhoz, mert aki vágja a hajam egy nagyon rendes, rendkívül ügyes lány, gondolom, ezt is szépen meg fogja csinálni.
2013. febr. 28. 13:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ha csak a vágás 5 ezer, gondolom hosszú hajad lehet (vagy pofátlanul drága a fodrászod :D), ha még a színt se tudod, akkor gondolom a festéket se viszed... én nem vagyok benne biztos, hogy 10ezerben benne lesz az egész. :S

De ha régóta oda jársz, nem hiszem, hogy kiakad, ha pl. másnapig lógsz neki 2ezerrel. Legalábbis nekem volt anno olyan, hogy mentem időpontot kérni, pénz ugye nem volt nálam, de épp volt egy üres időpont, és mondta, hogy majd másnap beviszem, vagy úgyis jön pár nap múlva anyum. :)

A legegyszerűbb meg, ha előtte megkérdezed, akkor tuti nincs pofáraesés. :D

2013. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na, hát végül elmentem fodrászhoz, és 6800-at fizettem + borravalót. A melír nagyon szép lett, teljesen természetes hatású, tök jól megcsinálta. Viszont a vágás az sikerülhetett volna jobban is, kicsit tépettebben szeretem, de majd legközelebb szóváteszem neki.
2013. febr. 28. 21:41
 9/12 ivilicious ***** válasza:
na,akkor kijöttél belőle:)))
2013. márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Klarenzo válasza:
Általában a festés melírrel kb. a hajvágás 1,5 - 2x- ese. Egy fodrász
2013. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!