Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nőhet gyorsabban a hajam?

Mitől nőhet gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ricinus olaj
2013. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
felejtsd el a hajvasalót illetve göndörítőt. ha törött a hajad vége menj el fodrászhoz és vágass belőle egy kicsit. aztán minden héten 2-szer, vagy 1-szer ricinusolajjal kend be a hajad tövét és akár a végét is. a Ricinusolajhoz keverhetsz mézet, vagy tojás sárgáját. A ricinus helyett használhatsz kókusz olajat is. Hagyd rajta pár órán keresztül majd mosd le alaposan. 3 hét után látni fogsz a hajadon változást:)
2013. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a ricinusolaj hatni fog. Nekem megszüntette a korpásságomat, selymessé és csillogóvá tette a hajam - de baromira nem növesztette, sőt, még ahogy összetapadt a sok hajszálam, ki is tépte.

Én azt javaslom, hogy belülről támogasd a hajadat, egészséges étkezéssel, étrendkiegészítő vitaminokkal. Ezekből is van többféle, tapasztald ki, hogy melyik a megfelelő számodra. De szimplán a változatos, vitamindús étkezéssel is elérheted a célod.

És természetesen nincs vasalás, szárítás se nagyon, az töri, roncsolja a hajad végét, és ami lenő, az rögtön le is törik, és így úgy fog tűnni, mintha nem is nőne.

Remélem segítettem, jó hajnövesztést!

2013. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2013. febr. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!