Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes szőkítés?

Természetes szőkítés?

Figyelt kérdés

Akik már próbálták oliva, citromlé stb.-vel világosítani, szőkíteni a hajukat azokat kérdezném a tapasztalatokról. Akár képet/videót is lehet linkelni a folyamatról.

Nekem kicsit sötétebb szőke hajam van, nem hirtelenszőke - télen besötétedik, nyáron viszont egészen ki szokta szívni a nap teljesen világosszőkére. A téli időszakra szeretném világosítani a hajam. Eddig egyszer próbáltam vizes hajra oliva és higított citromléval, de semmi hatása nemvolt, sőt igazából még sötétedett is, mivel -főleg az oliva- nedvesen tartotta, nekem meg olyan tipusú a hajam, hogy vizesen egészen sötét majd szárítás után veszi fel a szőke színt. Pl. teljesen hirtelenszőke embereknek (norvégok) vizesen is teljesen szőke.


Továbbá, pontosan hogyan történik ezek alkalmazása? Milyen eszközzel (normális félig rövid haj, nem tüsi), mikor, utána mossam meg még egyszer, száraz hajra, vizes hajra stb.



2013. febr. 18. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor jó idő van, menj ki napozni, akár kora nyártól kezdve, száraz hajra kenhetsz citromlevet vagy olajat, majd napoztasd. Nyár közepére a bőröd barna, a hajad szőke lesz, így még szőkébbnek tűnsz. Napozás után pedig mosd ki a hajadból. Eléggé roncsolja a hajszálakat, érdemes valami hajpakolás használni legalább hetente.
2013. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!