Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kötnek belém még a...

Miért kötnek belém még a munkahelyemen is, hogy vágassam le a hajamat meg a szakállamat? Már attól is rosszul lennék, ha a hajamhoz érne az olló! Rocker vagyok, és tetszik ez a séró.

Figyelt kérdés
35 éves házas ember vagyok,de ami sok ,az sok!Mindíg azzal jönnek nekem,hogy jobban állna a rövid haj,minek ez a szakáll.Hol élnek ezek,a Kádár rendszerben???Azt mondják,abban az időben a zsaruk vittek volna a fodrászhoz erőszakkal.Igen,de az akkor volt,és nem értem mit zavarja ez őket,mi közük hozzá?Mindennap megmosom,mert anéklül nem bírnám ki.Normálisan ápolom a szakállamat is,nem értem őket.Anyám is a múltkor le akarta vágni,de én keményen a sarkamra álltam.Arról én meg nem tehetek,hogy göndörödik a hajam ahogy nő,a súlya úgyis lehúzza.Veletek történt ilyesmi?Hogyan tudom őket lekoptatni?

2013. febr. 16. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rd le őket,egyszer megunják.
2013. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

35 évesen anyád le akarta vágni? :D

Én most vagyok 15 éves fiú szintén rocker aki a hajamhoz nyúl törött kézzel távozik!

Hát közepéig ér :D

2013. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értsék már meg hogy semmi közük hozzá! Nem mondom,hogy valóban volt az anyámmal egy kis hajcihő,de végül én kerültem ki győztesen szerencsére.Nem hagyom,hogy belepofázzzanak,elegem van belőllük!
2013. febr. 17. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
ne is hagyd magadat!
2013. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mond azt, hogy a te hajad a te életed.. ha meg már van feleséged, akkor mit aggodalmaskodnak.. és a feleséged mit gondol róla? szerintem semmi baj nincs a hosszú hajjal :D
2013. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uh... ez durva. Nem szabad rájuk hagyni, mert elfajulhat a dolog... :(
2013. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hat figyelj. ez a stilusod.. de pl te komolyan vennel egy discos gyereket? tudod amelyiknek ilyen ferden felallitott haja van a szegycsontjaig kivagott v nyaku poloja rozsafuzerrel a nyakaba rotyigatyaba meg magasszaru cipobe? nem? na ez sztem a problema... nem tart meg ott a vilag a tolerancia szintjen
2014. nov. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!