Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanások...

Mit csináljak a pattanások nyomaival?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy pattanásos bőrű,de néha rajtam is kijönnek. Volt pár pattanásom,amit kinyomtam,csak mivel elég érzékeny a bőröm,begyulladt.Bár a gyulladást sikerült nagyjából kezelni,de valószínű,hogy nagyon erősen nyomhattam ki a pattanást,mert bevérzett körülötte és picit sebes is lett.Hogyan tudnám eltüntetni ezt a véraláfutást?Segítsetek!

2013. febr. 15. 23:02
 1/2 anonim válasza:
Én is hasonló gondokkal küzdök, de szerintem a leghatásosabb egy lotion lehet, ami egy kis golyós tubus, vagy hasonló, ami kül. gyógynövényeket tartalmaz, és segít csökkenteni a patik nyomait. Sajnos ezzel az a baj, hogy többet ki kell próbálni, mert nem mindegyik válik be, most én is próbálgatok.
2013. febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha seb maradt akkor kenj rá neogranormont ( csak egy picit) ha pedig már csak folt maradt akkor hámlasztani kell. Használj szalicilsavas vagy tej, gyümölcssavas arcradírt.
2013. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!