Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FONTOS! 4 nap múlva randim...

FONTOS! 4 nap múlva randim van egy sráccal, erre most most jött ki rajtam a legtöbb pattanás. Valami tuti gyorstippet tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Dermofil pasztát vettem egy hete, 2 naponta használom, mellette minden reggel tonikkal letisztitom az arcom de mégsem tűnnek elfele a ronda pattanásaim. Van ötletetek ami minnél gyorsabban eltűnteti ezeket?
2013. febr. 14. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen:D Én vettem egy Garnier Pure 3 in 1 bőrradírt, és azzal naponta kétszer letisztítottam az arcomat. Tudom, hogy ez így furán hangzik, de nekem így nagyon gyorsan elmúltak. És nagyon fontos, hogy utána mindig krémezd be az arcod. Ezen kívül finoman, szappanos, langyos vízzel naponta egyszer tisztítsd meg az arcod!

Remélem neked is beválik!

2013. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom! Köszönöm! :)))
2013. febr. 14. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
örülök, hogy segíthettem! :)) a Garnier Pure sajnos elég drága, de szerintem ha beválik, akkor megéri az árát!:)
2013. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér, hátha bejön! :)
2013. febr. 14. 22:21
 5/6 anonim válasza:
Nekem a gőzölés is segít: kamillát, cickafarkfüvet és citromfüvet szoktam vízzel felforralni, mivel csak ezek a gyógynövények vannak itthon. :) Vigyázz, ne forrázd le magad, gőzölj 10-15 percig, utána nyomkodd ki a pattanásokat. Mehet rá egy kis clean and clear arctisztító, vagy bőrradír, de biztos az is nagyon jó, amit az előttem hozzászólók írtak. :) Hideg vízzel öblítsd át az arcod, hogy összehúzza a pórusokat. A gyógynövényes gőzölés lehúzza egy kicsit a gyulladást (legalábbis szerintem), nekem mindig kevésbé piros másnapra az arcom. Kellemes randit Neked! :) 20/L
2013. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szupeer! :) Köszi :)))
2013. febr. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!