Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok számít egy fiúnál,...

Lányok számít egy fiúnál, hogy zselézi-e a haját? Már mint vonzóbb lesz tőle?

Figyelt kérdés

Kort, nemet írjatok lécci!


Ha van egy pasi akinek nincs bezselézve a haja, de bezselézi, akkor már egy nagyon picit is vonzóbb lett?



2013. febr. 13. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha zselé nélkül nem vonzó akkor zselével sem lesz az. Főleg hogy idővel a haj is kihullik tőle.

25L

2013. febr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor induljunk ki abból h vonzó...

Tehát ha vonzó egy pasi, de bezselézi a haját...

Vonzóbb lett egy nagyon nagyon picikét is vagy ugyanolyan maradt?

2013. febr. 14. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy jól áll-e neki. Ha pl. bezselézi de ronda alapból ugyanolyan ronda is marad,főleg ha még rosszul is áll neki.Nem értem miért kellene a zselézést a vonzódáshoz kötni ._.
2013. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha jól néz ki, a zselétől mégjobban fog kinézni?
2013. febr. 14. 17:07
 5/10 anonim válasza:
Én 17F vagyok, nekem sokat lök a kinézetemen a zselé..nélküle átlagos vagyok, zselével sem vagyok a megtestesült női álom, de azért besegit :D
2013. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten ront a zselé az összképen..nem tetszik.
2013. febr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, 23/L
2013. febr. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Egy kicsi jol all de ha tul sok akkor undorito.
2013. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy érted a kérdést, de sokan nem fogják szerintem. Ez erősen egyénfüggő. Ha jobban néz ki zselével mint anélkül, akkor vonzóbbnak látják. Van olyan is, akit kifejezetten taszít a zselé, tehát bármilyen jó frizurád is van, nem fog tetszeni neki. Én személy szerint a legkisebb csoportba tartozom, azokhoz, akik szerint bezselézve szexibb a haj. Lehet, hogy undorítónak tartják, de a nedves hatású zseléket szeretem és sokat szeretek használni belőle. Szerintem sokkal vonzóbbá tesz, de ezt a lányok eldöntik maguk. 21/F
2013. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nekem valamiféle fétisem is van a zselés haj felé.... mániákusan szeretem :D Ezt sokan nem értik meg
2013. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!