Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vállig érő hajból miket birok...

Vállig érő hajból miket birok kihozni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék hetente fodrászhoz járni,hajat csináltatni.Itthon nem vágásra gondolok,hanem pl.hajvsalás,feltűzések,copfok.Lécci segítsetek!Képeket és oldalakat szívesen várok,de magyarázásnak is örülök!

hajam:Egyenes,vagy a vége kicsit felfele kuncsorodik,vállig érő,frufru-val,de a frufrum elég hosszú már,ezért hátra csatolni is tudom!


2009. szept. 6. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem váll alá és picit a hajam,tépett és ritkított.Én kiszoktam vasalni és kiengedve hordom,összefogom simán hátra,befonom egybe,oldalra fogom a hajamat(ez a kedvenc összefogott hajam),oldalra fogom a hajamat gumival és úgy fonom be.Frufrum nekem is van,egyik oldalt kicsit oldal frufru feelingje van a másikon meg csak úgy van:D de tök jó,én a frufrummal nem csinálok semmit.

Próbálkozok konttyal is,bár az nem nagyon megy még:D úgy próbálom,hogy összefogom egybe a hajam és tincsenként próbálom vmilyen formába feltűzni.De ezen van még mit javítani.

Ezenkívül hajmosás után ha befonod a hajad szép hullámos/göndör lesz a hajad,attól függ mennyibe fonod:D vagy csavard fel és úgy is göndör lesz:)

Remélem tudtam segíteni!

14/L

2009. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!