Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort használtok?...

Milyen epilátort használtok? Valakinek volt már tapasztalata a PHILIPS HP6401-gyel?

Figyelt kérdés
A kérdés arra is vonatkozik, hogy hol szereztétek be az epilátort. Érdemes online rendelni ilyesmit, kérjem ki inkább a kozmetikus tanácsát, vagy menjek el egyenesen egy üzletbe? Mit gondoltok?

2013. febr. 11. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyet használok, sok sok éve, tökéletesen meg vagyok vele elégedve:)

Vagyis ilyet, de szerintem csak a minta más:

[link]


Volt egy, mivel mosható a feje, 3an lányok használtuk családba, tehát rendesen meg volt gyötörve, de évekig működött, pedig nem is tudom, 5 éves biztos megvan. Most is működik, csak valami baj van az érintkezőjével, és ha olyan szögbe fordítod akkor leáll. Viszont én kb 2-3 éve vettem magamnak egy sajátot, és tökéletesen elvagyok vele, hibátlanul működik. Mást nem is ajánlanék, mint ezt :)

2013. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyet használok már 5 éve. Egy műszaki-háztartási boltban vettem. A feladatát tökéletesen elvégzi, én nagyon szeretem és nem is volt drága. Azt hiszem akciósan vettem 4 500-ért.


20/L

2013. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is olyat használok, mint az első link(HP6400), és semmi bajom vele.

Hol szereztük be??? Boltban? Áruházban?

A kozmetikus tanácsát nem kell kikérni, ő csak azt mondja majd ami neki jövedelmezőbb, nem ami neked.

2013. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Karácsonykor cseréltem le egy jóval drágább gépet ilyen Philipsre és 15 perc alatt az összes testrészemmel végzek ! A másik hiába volt drága , semmit sem ért. Nagyon meg vagyok vele elégedve, gyorsan kiszedi a szálakat és az aprókat is , én ajánlom !
2013. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van, másfél éve. szerintem is nagyon jó. gyors, nem hagy ki szálakat és még villanyborotva is van hozzá, ami plusz pont
2013. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!