Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánlotok?

Milyen sampont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elég "hülye" hajam van, mert nehezen lehet formázni( pedig imádom a göndör és a hullámos hajakat, meg ha össze akarom fogni akkor csomó ideig kell fésülnöm, hogy ne legyen "dinós") Na szóval a hajam teteje általában hajmosás után a 2-3. nap zsíros és a vége meg töredezett, és nagyon lassan is nő. Tudtok rá ajánlani valami, sampont, pakolást, krémet, habot vagy valamit ami nektek bevált és segítene a hajamon?

2013. febr. 10. 15:21
 1/4 anonim válasza:
54%
[link] itt egy házi készítésű sampon:)
2013. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En Médea sapmont hasznalok, nekem bevallt. Tok normalis lett tole a hajam. Miutan megmosom persze a vegere teszek hajbalzsamot altalaban syoss-t de most kiprobaltam egy avonost.
2013. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
54%
Ha növeszteni szeretnéd akkor szerintem ricinusolajat használj
2013. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Herbária Csalán sampon vált be. Hajnövesztéshez hajszeszt próbálj ki, a Herba Vita nagyon jó. Ha töredezett a vége, használj rendszeresen hajvégápolót és javulni fog.
2013. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!