Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti karikák eltűntetése?

Szem alatti karikák eltűntetése?

Figyelt kérdés

Sajnos a genetikámban van, hogy alapból is sötét karikák vannak a szemem alatt, de ha még sokáig fent maradok tanulni, akkor szinte feketék lesznek...

Nem tud valaki valami hatásos módszert amivel el lehet tűntetni őket(korrektoron kívül). Krém vagy ilyesmi is jöhet.

Egyébként az uborkás pakolás, vagy hasonlók segítenek rajta?


16/L



2013. febr. 10. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valamilyen szemkörnyékápolót.
2013. febr. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
balea szinezett szemkornyekapolo rollon. Jol husit is.
2013. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok és engem is úgyanez az "átok" érint,nagyon idegesítő már,egyszerüen útálom,mert úgy érzem,h smink(alapozó,korrektor...) nélkül nem mehetk ki az utcára,olyan a fejem mint egy zombinak.Mostanában kamilla teát használok este,reggel.Elősszőr az arcomat mosom le vele,majd egy olyan sminklemosókorongot áztatok be kamillateával és azokat hagyom a szemeim alatt.(Hogy ne kelljen feküdnem átkötöm egy madzzaggal a fejemen :))).Alapozóból meg korrektorből mindig sötétet kell választani,pl ha kékes a szemkarika akkor narancssárgát,majd miútál eldolgoztad a szemed alatt olyan színűt mint a bőrőd.A narancs meg a kék semlegesíti egymást,ezért elfedi.Ha pedig lilás barnás akkor sárgás korrektort használj,de semmiképp ne olyan színűt mint a bőröd.
2013. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát azt hiszem reszelt krumpli a szem alatt , az is segít :)

(nem 100%)

2013. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

A kamilla tea egyébként mennyire segít rajta?

2013. febr. 10. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát soso, de ha teszek rá még megfelelő alapozót akkor oké:) meg a szemtorna is jót tesz állítólag.Szoktam azt is csinálni egy kicsit,szemkörzés, a szemcsont masszírozása,meg a szemkörnyéki,alatti teröleteké, szem ki-be nyitogatása,fókuszálás egy pontra...
2013. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezek egyébként a vérkeringésben játszanak szerepet,nekem pl. az ereim is átlátszanak,vékony a bőr a szemem körül
2013. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!