Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frissen készített tetkót...

Frissen készített tetkót lehet törlőkendővel ápolni? Vagy testápolót használjak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógyszertárban ALSOL kenőcsöt!!!Az kell neki!Ez a kenőcs zsiros,de fürdésnél kifejezetten jó...nem nagyon kéne hogy viz érje a tetkod!
2009. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én neogranormont használta, nagyon gyorsan begyógyult,peddig a mellemen van,ahol jó vékony a bőr
2009. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Bepanthent kellett használnom. Testápólót semmiképp ne tegyél rá, nekem anno azt mondták, mert az ilyen illatosított cuccok nem tesznek jót neki.
2009. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a tetoválóművész meg egyenesen tiltotta a bepanthent, mert szerinte lassabban gyógyul meg, körömvirágkrémet, vagy sima(értsd:ne barnítós, feszesítős egyéb extrás) testápolót mondott, de béna voltam és nem kérdeztem konkrét márkát, most meg nem tudom felhívni, mert Horvátországba ment. Van itthon kék fém dobozos Nivea krém, arra gondoltam, hogy esetleg azzal próbálkozom. vagy ez halott ötlet?
2009. szept. 5. 19:19
 5/7 anonim válasza:
Sima márkátlan körömvirágkrém (Dr. Theiss) a patikában kb. 300 huf. DE! SOHA ne próbálkozz törlőkendővel!
2009. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi..:S Nekem meg azt kellett használnom..Nem akartam téves infot adni!:S
2009. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmi gond, én is úgy tudtam, mert a másik(igaz régebben készült tetkónál) meg azt mondta a másik tetováló, hogy bepanthennel kezeljem, de ezek szerint ahány szalon, annyi szokás:)

vettem körömvirág krémet, a gyógyszerész néni(idősebb korosztály) meglepetésemre rögtön a körömvirágos krémet ajánlotta!:)köszönöm a válaszokat, sokat segítettek, mostmár szépen varasodik:)

2009. szept. 6. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!