Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek vált be a kávés hajpakolás?

Kinek vált be a kávés hajpakolás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nem semmit nem használ ne próbáld ki
2009. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőmnek bevált, fél centi helyett egy centit nőtt a haja egy hónapban... de mire ezt elérte, teljesen kiszáratdtak a hajvégei :S

Én is próbáltam, háááát :D pedig én nagyon kitartó vagyok! De az a rohadt pakolás!!!! Először is, nehéz bemaszírozni. De ez még mindegy is lenne. Legutoljára, olyan ammóniaszag lett, hogy nem tudtam megmaradni a fürdőszobában, ki kellett mennem. Persze folyik mindenfele (de ezt meg lehet oldani zuhanysapkával/törölközővel) Nem lehet kimosni!!!!! Képtelenség!! mindig marad benne kávészemcse. Azt meg gondolom tudod, hogy samponnal nem szabad utána megmosni... Baromira ragad, annyira száraz. Persze balzsamot nem rakhatsz rá -_-" És száraz lesz utána a hajad. Az egész egy nagy tortúra. Ha mégis bele akarsz fogni, hajrá :D

Sok sikert

18L

(amúgy láttam kb 2000ért koffeines sampont a dm-ben, inkább azt próbálnám ki a Te helyedben)

2009. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én dm ben alverde koffeines sampont láttam, és csak 300 ft körül volt
2012. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!