Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok vegyes, de igen...

Mit ajánlotok vegyes, de igen pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Tonik? Maszk? Krém? Ti milyet használtok? Főleg az állam ami pattanásos és igen csúnya, 25 éves nő.
2013. febr. 8. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Teafaolajos szappan. Fekete szappan is jó.
2013. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Agyagos maszkot ami nagyon jól tisztít és a miteszerek rendszeres eltávolítása.
2013. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet csak egyfajta terméket használni. Kompletten kell többfélét. Én 23 és fél éves vagyok, nekem is még mindig gond a pattanásosság. Nálam az orrom a legrosszabb, néha jön ki még az államon vagy a homlokomon. Ezeken a részeken zsíros a bőröm, a többin inkább normálnak mondanám, néha száraz. Mostanában kezdett rendbe jönni az arcom. Én elég sok mindent használtam rá az utóbbi időben. Reggel egy tonikkal vagy arctejjel törlöm át az arcom(L'Oreal Triple Active). Aztán hidratálókrémet kenek rá, nagyon keveset (L'Oreal Triple Active Fresh), + most kezdtem szemkörnyékápolót használni (ez szintén L'Oreal Triple Active). Úgy egy hónapja használok hidratálót, előtte nem mertem, mert eddig az összestől amit próbáltam csak még zsírosabb lett a bőröm, ettől viszont meglepő, de inkább csökkent a zsírosság. Esténként 3 arclemosó közül választok. Ha nem volt rajtam aznap smink, akkor egy krémeset használok (Neutrogena), ha volt smink, akkor gélt (Garnier Fruit Energy). 3-4 naponta pedig arcradírt (L'Oreal Pure Zone).

Nekem ez így bevált, már nagyon szépen helyrejött az arcom, egészen addig, amíg egy hete ki nem fogyott a tonikom és pár napig egy Essence-et használtam, na attól megint az orrom kipattogott, de már javul szerencsére.

Biztos nem mindenkinek válnak be ezek a termékek, de nekem eddig messze ezek a legjobbak az összes közül, amiket próbáltam.

2013. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nekem semmi nem segitett..egyik orvos ismerosom mondta hogy kezdjem el az antibiotikum kurat. Tetracyclin Wolff a neve, 20 napig kell szedni , egyet reggel egyet este. Aztan 10 napra abbahagyni. Majd mindezt megismetelni meg 2 szer..de ha az antibiotikumkurat valasztod akkor a gyogyszerben minden pontosan es reszletesen le lesz irva.nekem mar az elso honapban nagyon sokat segitett!!
2013. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!