Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Kallos sampon mennyire jó?

A Kallos sampon mennyire jó?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny a hajam rengeteg sampont próbáltam már de nem jött be eddig egyik se. Volt amelyiktől nagyon durván hullott a hajam. Nagyon zsírosodik. Gondoltam veszek egy kallos sampont csak nem tudom mennyire jó és feleslegesen nem szeretnék kidobni pénzt. Vagy tudnátok ajánlani valami mást?
2013. febr. 5. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyféle Kallos sampont használtam csak, a tojássamponját és azt nagyon nagyon szerettem :) Szép fényes, puha lett tőle a hajam és az illatát (mint a tojáslikőr) sokáig érezhető :) 580 Ft 1 liter az eurós boltokban, de lehet kapni 100 Ft-osokban és fodrászkellékesekben is.
2013. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeretem a Kallos Latte sampont, de vannak jobbak is ennél, pl Balea Koffeines nekem jobban bevált, szebb az összetétele is.
2013. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!